WeWannaWin Clan

News

Prázdninová soutěž

Thursday, 24th July 2014 18:45 by sKopheK
Prázdninová soutěž

UPDATE: Jak jste si pravděpodobně nevšimli, soutěž už skončila a výsledky jsou opravdu šokující - nezapojil se ani jeden člen w3c. Díky za účast :p.

Půlnoc z neděle na pondělí alespoň z části ukončí naplno probíhající okurkovou sezónu a zahájí na minutu přesně pětitýdenní soutěž pro všechny členy našeho klanu. Tentokrát se nebude hrát pouze o čest, slávu a Zaszův obdiv, ale o originální StarCraft II headset Razer Banshee. Do turnaje se je rozhodl věnovat jeden z našich nejstarších členů a zkušený otec, který v pozici generálního mecenáše aktuálně obráží přístavy středozemního moře - Protoss Aldaris. Pokud se zaobíráte kacířskou myšlenkou, zda se jedná o jen tak ledajaký kus těchto sluchátek, nebo o něco speciálního, mohu vás ujistit, že je Aldaris opravdu používal :).

Oproti předchozím soutěžím pod záštitou WeWannaWin Clanu se tentokrát bude hrát systémem ladderu pouze mezi členy týmu. Všichni začínají na stejné pozici - 1000 bodech - a své postavení mohou zlepšovat stejně jako na ladderu vzájemnými souboji. Vítěz získá 100 bodů, poraženému se 50 odečte. Pokud nejsou hráči na stejném ranku, které jsou od sebe odděleny po tisících, bodový přírůstek resp. odečet se mění s koeficintem 30 %.

Zápas reportuje jeho vítěz nahráním replaye, který je následně veřejně k dispozici ke stažení. Pokud by replay nešel nahrát, víte dobře, koho kontaktovat :).

Pořadí bodování prázdninové soutěže

#1Protoss Buckfast8 years ago

nice ;)

#2bArtH8 years ago

bArtH back to w3c?

#3Random sKopheK8 years ago

aspon by to nekdo hral :)

#4Random MagnuM2 years ago

aka Alda se chtel zbavit starejch sluchatek.

nicmene kdyz se podivam na ten ladder tak tam bezkonkurencne vedu, ale ty sluchatka uz jsou tech 6 let asi ztrac eny nekde na poste pac jsem porad nic nedostal. To mam jako usporadat dalsi lanku aby mi je sem mohl Alda dovezt osobne nebo jak?

#5Random sKopheK2 years ago

jo, lanka by se hodila, zacni pomalu planovat a nakupovat dezinfekce a rousky *31*

#6Random MagnuM2 years ago

ha ty chces rict ze zavres travelLibora na hambu a prijedes misto toho na LANKku? :))

16.2
© 2003-2023 WeWannaWin Clan