WeWannaWin Clan

News

w3c je zpět!

Friday, 1st April 2022 06:04 by sKopheK
w3c je zpět!

Letos to bude 20 let od založení WeWannaWin Clanu, který se za dobu své existence, samozřejmě především v první dekádě, stal zavedeným pojmem na domácí scéně. Jmen se na soupisce, ať už té broodwarové nebo později StarCraftu II a jeho datadisků, vystřídalo mnoho: i díky velmi početnému B-týmu v dobách největší slávy to byly dohromady téměř dvě stovky členů. Jak však hráči postupně dospívali a jejich priority se měnily, ať už to bylo kvůli rodině či práci, aktivita upadala, aby s příchodem nové krve či stimulu v podobě dalšího dílu legendární vesmírné ságy klan opět na chvíli ožil, až se před nějakými osmi lety soukolí úplně zastavila...

To však trvalo jen do dnešního dne, kdy oficiálně obnovujeme činnost našeho týmu. Zatím v rámci StarCraft: Brood Waru, ale v případě zájmu se nebráníme ani otevření sekce pro hráče druhého dílu. Kvůli licenčním právům na klanový tag w3c], která připadla našemu bývalému hlavnímu sponzorovi, společnosti Partners Financial Services, a.s., v dražbě vyhlášené poté, co předchozí vlastníci neměli na zaplacení penále ze smluv o životním pojištění, musíme své barvy reprezentovat pod značkou w3c.B]. Nic jiného se však nemění a v nejbližších týdnech a měsících hodláme oprášit zašlou slávu našeho kdysi strach budícího jména.

Protože stále ještě probíhají jednání o podmínkách kontraktů s hráči, nechceme odhalovat kompletní podobu sestavy, ale její osa je už pomalu narýsována. S pomalu se blížící 56. sezónou BWCL, v níž bychom se chtěli představit, můžete očekávat více informací. Prozatím jen malá ochutnávka v podobě vyjádření několika hráčů:

Terran Czech Republic w3c.B]feXay: "Po třicítce jsem si konečně uvědomil smysl života a tím je StarCraft. Ten sice neodpouští, ale zato vás nikdy nezradí."
Zerg Czech Republic w3c.B]Zovas: "Už delší dobu jsem přemýšlel o tom, že čas strávený u StarCraftu byl tím nejlepším v mém životě, a tak jsem s nadšením přijal sKopheKovu nabídku."
Zerg Czech Republic w3c.B]ErrOr: "Porada u nás doma ohledně mého volného času vyzněla dobře a už se těším, až opráším svůj skill. Bojte se :)"

#1Protoss Temnotal2 years ago

Hodně štěstí ve w3c občani !

#2ondras2 years ago

top

#3Protoss MagnuM2 years ago

jo tak, ja si rikal co je to za blbost s tim w3c B...ale uz je to jasny kdyz vidim tu sestavu :))
tak GL&HF....s trochou snahy se mozna i vy jednou dostanete do A-teamu...a budete moct Pitty the fools [:] *27*

#4Protoss MagnuM1 year ago

a kde nic tu nic...F.A.K.E. news z amazoneskeho pralesa skopku :O :p *37* *36* :@ :x *40* *42* *43* *36* *26* *41*

#5Charlie(EL)1 year ago

Tak nakonec asi nedostali kluci peopustku hrát od svých žen/manželů co:)

#6Protoss MagnuM1 year ago

jo holt takovej tym potrebuje nejakej management....coz vysvetluje proc se to po mem odchodu do duchodu rozpadlo a proc bez meho navratu zadny znovuzrozeni bejt nemuze....a to uprimne priznavam nehrozi :) takze RIP a Dream On :)

28.4

Calendar

Friday, 14th June 2024

June 2024

12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

data provided by StarCraft Reporter

Live streams

© 2003-2024 WeWannaWin Clan